Actie Schoenendoos Actie Schoenendoos
Omdat het ieder jaar een groot succes is, willen we dit jaar ook weer meedoen met de bekende schoenendoosactie. Zonder uw hulp lukt dit niet. We willen weer mooie gevulde dozen maken voor kinderen in Afrika, Oost-Europa en vluchtelingenkampen. 

Zondag 3 November is er geen kindernevendienst maar tijdens de kerkdienst gaan we met de kinderen zoveel mogelijk schoenendozen mooi versieren. Ze mogen om 10 uur bij de Linge komen en aan het einde van de dienst lopen we de kerk binnen om ze trots te laten zien.

We hebben natuurlijk ook spulletjes nodig om die mooie versierde dozen te vullen, dan denken we aan:
  • Schriftjes,
  • potloden,
  • etui,
  • linialen,
  • klein speelgoed,
  • knuffels,
  • zeep,
  • tandpasta,
  • tandenborstel.
Let op, geen snoep of koek en ook geen oorlogsspeelgoed, als het maar in een schoenendoos past. 

Foldertjes met alle uitleg zullen in de kerk uitgedeeld worden of liggen in de hal van de Mozeskerk om mee te nemen.

De spulletjes kunt u inleveren in de doos in:
  • De hal van de Mozeskerk,
  • Bij Jarina op ’t Hof, Biezelingsestraat 42
  • Of bellen naar 0613649367.
We komen het ophalen tot en met zondag 10 november, want woensdag 13 november gaan we ze inleveren in Yerseke.

Heeft u geen spulletjes maar wilt u ook helpen, dat kan ook door geld te geven in een envelopje ook in de doos voor de verzendkosten.

Meer info op de site www.schoenendoosactie.nl

Alvast hartelijk dank namens al de kinderen.

Jarina op’t Hof

terug